محل تبلیغات شما
       وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّىٰ لَا تَكُونَ فِتْنَةٌ
بنابراین جنگ برای از بین بردن فتنه وآشوب است. 
در اسلام هم در حالت جنگ وهم در صلح تخریب آتش افروزی واستفاده از زور وبستن آب بر دشمن  را حرام نموده است، وهمچنین کشتن ن وکودکان را نیز منع نموده، وعلاوه برآن هاولو اینکه دشمنان پر کینه مسلمین بوده باید با مدارا ونیکی رفتار کنید، ما برای گرفتن شهرها وگرفتن اموال به جبهه نیامده ایم، بلکه برای زنده نگه داشتن اسلام وریشه کن کردن فتنه وظلم به جبهه آمده ایم، وچه بکشیم وچه کشته شویم پیروزیم. 
تنهاوصیت من به امت مسلمان ایران این است که نگذارید آقا تنها بماند، ونگذارید سلاح ما به زمین بیفتد که این وصیت هرشهید است، ازهمگی برادران می خواهم که مرا عف نمایند، 
پدر ومادر مهربان ورنج کشیده می خواهم که مرا حلال نمایند، هرکاری درحق آنها کرده ام به اندازه یک شبانه رو که آنها زحمت کشیده اند نمی ارزد. در لحظات آخر طلب عفو می نمایم،

نویسنده:محمدامین بیدلی
منبع:شهادت سرای فاریاب کرمان.                                  
www.shahadatsaray.mihanblog.com 

زندگینامه سربازشهیدقاسم اولیایی

وصیت نامه شهیدابوذر طیران

وصیت نامه شهید کرامت شکوهی

,ایم، ,است، ,وصیت ,خواهم ,کشیده ,    ,خواهم که ,به جبهه ,که مرا ,می خواهم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

haqali اجرای سقف های شیب دار ساختمان پرسپولیس نیوز دیزل ژنراتور لوول چین/LOVOL DIESEL زندگی طبق معمول بُغضِ غَریبْ maspadardcom نزد رسول الله، مادرم حضرت زهرا و یکایک اجدادم؛ به وسعت و کیفیتی که بارها گفتم سر"ثانیه"جلوتو میگیرم. که فقط خدا میدونه من و اطرافیانم الان چه کلبه ی زیست شناسی فناوری اطلاعات | وب | VPS | SSL