محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت نامه شهید امیر تاجیک شیر

به نام الله آنکه همه چیز از اوست

زندگی ام از اوست؛ وزنده برای اویم.به نام اوگر از اویم وبودنم از اوست؛ رفتنم از اوست ویادم از اوست, جانم اوست ومعشوقم اوست،, معبودم اوست، ومقصودم اوست، امیدم اوست وسلام به شهدای اسلام به خصوص شهدای جنگ تحمیلی وخانواده شهداءو امت شهید پرور ایران.

می خواهم راهی را انتخاب کنم وبروم که یاران مهدی (عج) به ان لبیک گفته اند.

خدایا چگونه وصیت نامه بنویسم با این کوله بار سنگین از گناه

اسلام علیکم یا ابا عبدا. الحسین»

خدایا برای چهارمین بار،وصیت نامه ام راتعویض می کنم.چهار سال است از جنگ تحمیلی می گذرد ودر این مدّت طولانی که در جنگ شرکت کرده ام شهادت را نصیبم نکردی البته شکی نیست که تا به حال لیاقت شهادت را نداشته ام ودر این مدت بهترین دوستان ونور چشمانم در کنارم به شهادت رسیدند.

خدایا به من کمک کن که لیاقت شهادت در راهت را پیدا کنم و باز با خجالت وشرمندگی این آخرین وصیت نامه ای باشد که می نویسم.

این جانب هدفم از رفتن به جبهه این بوده است که خدمتی به اسلام وبعد به فرموده امام لبیک گفته؛که می فرماید: مسئله اصلی جنگ است. خدایا به من کمک کن که دراین دانشگاه بزرگ علم وادب اسلامی موفق شومکه جز این چیزی نمی خواهم وشما ای برادران پیام من به عنوان یک شهید این است که قدر این نعمت الهی را بدانید(امام عزیزمان) همه به فرمان این بزرگوار باشید ودر راه راست حرکت کنید؛

واز خون شهیدانی که هدفشان پیروزی اسلام بود دفاع کنید.

از شما می خواهم که مرا حلال کنید. مرتبأخدا را یاد کنید وشکر بگویید ونگذارید دشمنان اسلام خوشحال شوند .4/11/64 »

والسلام

نویسنده :محمدامین بیدلی

آدرس وب سایت:www.shahadatsaray.mihanblog.com

زندگینامه سربازشهیدقاسم اولیایی

وصیت نامه شهیدابوذر طیران

وصیت نامه شهید کرامت شکوهی

اسلام ,نامه ,اوست ,شهادت ,ام ,شهید ,وصیت نامه ,از اوست ,از اوست؛ ,خدایا به ,به من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bob's receptions covilige راهنمایی و آموزش نگاه به تاریخ اسلام مخازن پلی اتیلن مازندران ، مخازن حجیم صنعتی با کیفیت مشاوره و روانشناسی John's notes amikswear سند اجاره ای . قیمت سند اجاره ای . اجاره سند برای آزادی متهم westritimu