محل تبلیغات شما

قسمت از وصیت نامه شهیدکرامت شکوهی)(حسن

وصیت من به مردم شهید پروراین است که بعداز من امام شهداء راتنها نگذارید اسحله من درخاک بپوسد وبه سوی جبهه های جنگ علیه باطل روانه شوید که مبادا سنگرها خالی شوند وامام عزیزمان تنها بماند زیرا راه امام بزرگوار راه امام حسین بن علی می باشد

وصیت من باپدرومادرم این است که بعد ازشهادت من نگران نباشند وهروقت به یاد من افتادید به یاد علی اکبرامام حسین(ع)وحضرت قاسم وبه یاد آن طفل 6ماهه امام حسین باشید که دردستان پدرش تیر سه شعبه به گلوی نازنینش اصابت کردوبه شهادت رسید.پدر بزرگوارم بعدازشهادت من نگران نباشید زیرا راه ما وامام راه امام حسین بن علی(ع)می باشد

امام حسین(ع)ویارانش رفتند وشهیدشدند تا اسلام زنده ماندماهم باید برویم وشهید شویم تااسلام زنده بماند ودرپایان ازهمه مردم شهیدپرور هور خواهانم اگر بدی ازمن دیده اید مرا مورد عفو وبخشش قراردهید وازپدر بزرگوارم خواهانم هرجا که خود صلاح می داند مرا دفن نماید

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

نویسنده:محمدامین بیدلی

منبع; وب سایت شهادت سرای فاریاب کرمان

www.shahadatsaray.mihanblog.com

زندگینامه سربازشهیدقاسم اولیایی

وصیت نامه شهیدابوذر طیران

وصیت نامه شهید کرامت شکوهی

امام ,حسین ,راه ,وصیت ,علی ,یاد ,امام حسین ,راه امام ,به یاد ,بن علی ,من نگران

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Fashion Jerseys Green Bay Packers, Authentic Jerseys Wholesale. Judie's info ithpullanu نیک موزیک اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مهران نوین دانلود ششمی ها آمدند بارکد-ردیابی محصول-ریبون-لیبل-برچسب-بارکدخوان-بارکد پرینتر-زبرا-وکس-وکس رزین-کارتریج hp- تهران بارکد الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم David's life