محل تبلیغات شما

خدایا نیروئی ده تا بتوانیم رسالتی راکه بر دشمنان سنگینی می کند ادا کنیم،خدایا خودت شاهد هستی که حدود چندین هزار شهید ومعلول دراین انقلاب جان خودرا فدا کرده اند،شهیدان ازما انتظار دارند که ما راه آنها رو ادامه دهیم و حتی یک لحظه هم غفلت نکنیم،خدایا از تومی خواهیم که حتی یک لحظه ما را به خودمان وا مگذار به ما کمک کن تا راه امام حسین (ع) را پیش گیریم و انشاء الله به همین زودی چنان ضربه ای بر کافران بزنیم که نتواند از جایشان برخبزند وبه زودی نماز جماعت به امامت حضرت مهدی (عجج)ونائیبش امام خمینی در قدس خواهیم خواند،پس از همسایگان می خواهم که مرا حلال کنند و پدر مادرم توصیه می کنم،که اگرشهید شدم گریه نکنید بلکه افتخار کنید که چنین فرزندی تربیت کرده اند در عروسی پسرشان شرکت کنند،آنگاه از امت حزب الله ذره شور پا گدار می خواهم به انجام احکام اسلامی و ادامه دادن خط امام و دفاع از این الگو قرار دادن روش شهیدان بزرگی همچون بهشتی وباهنر رجائی نموده وسفارش می کنم پشت جبهه را خالی نکنند و تا آخرین نفس و آخرین ضربه ها را به پیکر استکبار جهانی ودر راس آنها شیطان بزرگ واعوان و آفتابش بزنند،درپایان وصیتم این است پدرمان می دانم که زحمتهای زیادی کشیده ای تا اینکه مرا به این حد رسانده اید هروقت به فکر من افتادید آن صحنه روز عاشورا را به خاطر بیاورید که علی اکبر و علی اصغر طفل شش ماهه به چه دردشهید شدند،وای مادر مهربانم زحمتهای زیادی برای من کشیدید تا اینکه مرا به این نعمت الهی رساندید،وناراحت نباش که من راه خوبی را انتخاب کرده ام و این راه راه حسین وار است.

و وصیتم این است به برادرانم که به حد بلوغ رسیدید راه مرا ادامه دهید نگذارید سنگر من خالی بماند ودرآخروصیتم به پدر وما در عزیزم این است هرجا صلاح می دانید مرا دفن کنید

والسلام

نویسنده:محمدامین بیدلی

آدرس وب سایت. www.shahadatsaray.mihanblog.com

زندگینامه سربازشهیدقاسم اولیایی

وصیت نامه شهیدابوذر طیران

وصیت نامه شهید کرامت شکوهی

راه ,مرا ,کرده ,امام ,زودی ,یک ,را به ,این است ,می خواهم ,زحمتهای زیادی ,به این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینکدونی ایرانی bacbiesenga باشگاه کونگ فو توآ سیمرغ بازرگانی شال و روسری فرزین Kathleen's page ღدنیای رنگی منღ ترجمه و بررسی آهنگ های تیلور سویفت دوستی ابدی مدیریت راهبردی انرژی خاطرات محمدبهروزی