محل تبلیغات شما

نامه سردارشهیدصیادشیرازی به خانواده شهیداولیایی
پدر،مادرقاسم عزیز ما،فرزندشما یکی ازشجاعترین سربازانی بود که همه مآموریتها را بطورداوطلب وشجاعانه پذیرا میشود، قاسم ضمن اینکه سرباز واحدهوابرد بود. یکی ازبهترین برادران وسربازان من بودکه درفقدانش اشک ریختم امیدوارم خداوند سبحان به شماصبروبه مانیروئی غیبی عنایت کند که درمقابل خون شهیدان عزیزمان درمقابل شمابازماندگان شرمندهوخجل نباشیم، قاسم نه تنهاعزیزمابودکه یکی ازافتخارات مابوداوسربازامام زمان بود،قاسم باوجودی که سنش کم بود ولی شعور کافی وازاراده استواربرخوردار بود،شجاعت اودرمیان هم رزمانش زبانزده بود،
پدر،برادر،وخواهران قاسم مطمئن باشیدوپیش امام زمان دعا کنید وبرای سربازان جبهه قرآن دعا کنید،ماراه قاسم را ادامه میدهیم ونمیگذاریم که خون این همه شهید پایمال شود،انشاء الله بزودی پرچم لااله الاالله رادرهمه جهان به اهتزاز درمیاوریم، قاسم فقط ازشما نبود،قاسم قرآن بود،قاسم جبهه بودکه فرماندهش مهدی صاحب امان بود،قاسم عزیزی بود که روزشهادتش که خودم اورادرسوسنگرد دیدم جنازعزیزش گویای یک اراده استواربودقیافه مردانه مصمم اوهنوز درجلوچشمم خودنمائی میکند،فرزند شما درجبهه دهلاویه باترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت رسید؛وهمه دوستانش رادرغم وتاثرعمیق فروبردولی بدانید وآگاه باشید که خداوند سبحان میفرماید؛(وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ)اگرمعاد راقبول داریدقاسم زنده است وازخدایش روزی میگیرد؛دوست میداشتم پدرویایکی ازنزدیکان قاسم راببینم ودستش راببوسم ولس میسر نشدلازم دانستم به شمانه به عنوان قدردانی یاتسلی خاطر بلکه به خاطرمعرفی پسرتان به خودتان که چگونه بود،وچگونه زیست، وچگونه به شهادت رسید.این نامه رابنویسم درخاتمه خواستاردعای شما هستم وبرای همه سربازان قرآن دعا کنیدوشماامتحان خودراخوب بدهید که قاسم باب امتحان شما گرددویاگردید؛
سربازجانبازخمینی عزیز صیادشیرازی
نویسنده؛محمدامین بیدلی
منبع؛وب سایت شهادت سرای فاریاب کرمان

www.shahadatsaray.mihanblog.com

زندگینامه سربازشهیدقاسم اولیایی

وصیت نامه شهیدابوذر طیران

وصیت نامه شهید کرامت شکوهی

قاسم ,شهادت ,یکی ,بود،قاسم ,قرآن ,دعا ,بود که ,خداوند سبحان ,قرآن دعا ,خانواده شهیداولیایی ,سردارشهیدصیادشیرازی به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ریسِ قلم: فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بلاغُ المبین tropdepanthe ღدُختَرِ زِمِستوُنღ دلنوشتها هدهد راهبر - اخلاق مبتنی بر دین Julie's memory سنسور فشار هاگلر ساخت شرکت آلمان آشپزی و مطالب خانوادگی lessnetzasu